قیمت سردخانه

قیمت سردخانه :

یکی از موضوعاتی که قبل از ورود به یک کسب و کار باید در نظر گرفته شود. هزینه پیاده سازی و میزان سرمایه اولیه است. زیرا میزان این رقم میتواند باعث ورود یا عدم ورود سرمایه گذاران باشد. در حوزه نصب و راه اندازی سردخانه نیز هزینه ساخت سردخانه از اصلی ترین موضوعات میباشد. در ادامه عوامل موثر در قیمت سردخانه را بررسی میکنیم.

عوامل موثر بر قیمت سردخانه :

عوامل زیادی در تعیین هزینه ی ساخت سردخانه موثر است. که تغییر در هر کدام از این عوامل میتواند قیمت سردخانه را تغییر دهد.

ابعاد ( ظرفیت ) : یکی از اصلی ترین پارامترها در تعیین قیمت سردخانه ، ابعاد سردخانه میباشد. بدیهی ست هر چه ابعاد سردخانه بزرگتر میشود. با توجه به این که ساندویچ پانل بیشتری نیاز دارد. و همچنین طرفیت تجهیزات افزایش میابد ، قیمت نیز سیر صعودی پیدا میکند. از طرفی با افزایش ابعاد سردخانه کار نصب و راه الندازی نیز افزایش میابد. تمام این این عوامل در تعیین قیمت سردخانه تاثیر گذار است.

میزان محصول : حجم محصولی که کارفرما میخوائه در سردخانه ی خود نگهداری کند نیز در تعیین قیمت موثر است. هر چقدر میزان محصول که با واحد تن محسابه میشود افزایش پیدا کند. ابعاد نیز افزایش میابد ، و متقابلا طرفیت تجهیزات و کار نصب و راه اندازی نیز افزایش میابد.

نوع محصول : نگهداری هر محصول در سردخانه شرایط متفاوتی را میطلبد.برای مثال برای نگهداری محصولی مانند گوشت منجمد باید از سردخانه زیر صفر استفاده شود یا برای نگهداری میوه به سردخانه ی بالای صفر نیازمندیم . هر کدام از این سردخانه ها تفاوت هایی در تجهیزات با یکدیگر دارند. این تفاوت ها باعث تغییر قیمت نهایی سردخانه میشود.برای آگاهی از انواع سردخانه و آگاهی از سردخانه مورد نیازتان وارد صفحه ی انواع سردخانه شوید. 

 

قیمت سردخانه

کیفیت تجهیزات : با گسترش استفاده از سیستم ها برودتی امروزه شرکت های بسیار تحت عنوان برندهای مختلف در ساخت تجهیزات سردخانه فعالیت دارند. این تجهیزات دارای کیفیت های مختلفی است. انتخاب هر کدام از این تجهیزات که در سطح فنی مختلفی قرار دارند . میتواند تاثیر مستقیمی در قیمت نهایی سردخانه داشته باشد.

محل نصب : منطقه یا شهری که قرار است سردخانه در آن جا احداث و به بهره برداری برسد نیز در تعیین قیمت آن موثر است. زیرا آب و هوا و دمای محل نصب در انتخاب تجهیزات و میزان بازدهی آنها موثر است. همچنین هزینه های حمل و نقل و اسکان تیم نصب نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

هزینه نصب و راه اندازی : علاوه بر هزینه تجهیزات ، هزینه ی دیگری نیز به عنوان هزینه ی نصب و راه اندازی به شرکت سازنده اختصاص پیدا میکند . اجرت نصب ، انتقال محصولات ، اسکان تیم نصب و … اغلب در زیرمجموعه ی هزینه نصب و راه اندازی قرار میگیرد.

نوع سردخانه : یکی دیگر عواملی که به صورت مستقیم با موارد بالا در ارتباط است. نوع سردخانه میباشد .سردخانه ها انواع مختلفی دارند مانند زیرصفری و بالای صفری هر کدام از این موارد قیمت های مختلفی دارند ، از طرفی سردخانه ها مستوانند از نوع ثابت یا متحرک نیز باشند . سردخانه های ثابت معمولا در کارخانجات و انبارها مورد استفاده قرار میگیرند و سردخانه های متحرک نیز در انتقال محصول استفاده میشوند. این موارد نیز در قیمت نهایی تاثیرگذار است. گاز مبرد یا گاز خنک کننده نیز میتواند از نوع فریونی یا آمونیاکی باشد. این دو نوع مبرد نیز قیمت های مختلفی دارند.

 

محاسبه قیمت سردخانه

 

صدور پیش فاکتور سردخانه :

شرکت فراوند این آمادگی را دارد تا در صورت نیاز به آگاهی از قیمت سردخانه مد نطر و آگاهی از نحوه محاسبه قیمت آن این فرایند را در کوتاه ترین زمان برای شما انجام دهد. به همین دلیل فرمی به عنوان فرم قیمت سردخانه آماده شده تا با پر کردن آن و ارائه مشخصات سردخانه مورد نظرتان  به ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را ارائه دهند. پیش فاکتور نیز برای شما ارسال میشود.

فرم قیمت سردخانه :

اگر قصد احداث سردخانه دارید و میخواهید از هزینه نصب و راه اندازی آن اگاه شوید. میتوانید فرم زبر را پر کنید تا در کوتاه ترین زمان کارشناسان ما اب شما تماس بگیرند و ضمن ارائه مشاوره پیش فاکتور سردخانه مورد نیازتان را نیز برایتان ارسال کنند.