نصب سردخانه

آنچه در این پست میخوانید:

نصب سردخانه

نصب انواع سردخانه از دیگر است که توسط شرکت فراوند ارائه میشود. نصب سردخانه یکی از مراحل احداث سردخانه میباشد. در این مرحله محل تحداث از قبل مشخص شده تمام مجوزهای مربوطه اخذ شده ، تجهیزات سردخانه انتخاب شده و تنها مرحله نصب سیستم باقی مانده است. در این مرحله تیم نصب با تجهیزات لازم به محل احداث اعزام میشوند و مراحل نصب سردخانه را عملیاتی میکنند.

نصب و راهاندازی سردخانه بالای صفر

هزینه نصب سردخانه

هزینه نسب سردخانه به عوامل مختلفی بستگی دارد و با توجه به این فاکتور ها هزینه نصب سردخانه کاهش یا افزایش پیدا میکند. در ادامه این عوامل را به اختصار بررسی میکنیم.

گنجایش سردخانه : یکی از اصلی ترین فاکتور هاست ، هر چه گنجایش سردخانه افزایش پیدا کند. میزان استفاده از سانویچ پانل و ظرفیت تجهیزات فنی افزایش پیدا میکند و قیمت سیر صعودی پیدا میکند.

نوع سردخانه : سردخانه ها انواع مختلفی دارند. که نصب هر کدام از آن ها با هم تفاوت هایی دارد. این تفاوت ها در قیمت سردخانه تاثیرگذار میباشد.

کیفیت تجهیزات : تجهیزات زیادی در نصب سردخانه ها استفاده میشوندو برند و کیفیت این تجهیزات در قیمت نهایی آن موثر میباشد.

محل نصب : محل احداث سردخانه نیز در قیمت نهایی آن تاثیرگذار است زیرا هر اقلیم آب و هوایی شرایط خاص خود را دارد. از طرفی موضوع انتقال تیم نصب و تجهیزات سردخانه هم وجود دارد

نصب سردخانه

 

نصب انواع سردخانه

شرکت فراوند خدمت رسانی در نصب انواع سردخانه های صنعتی را به مشتریان خود در سراسر ایران ارائه میدهد. و با بیش از 20 سال تجربه نصب  و راه اندازی انواع سردخانه ها را در کارنامه خود دارد.

نصب سردخانه با توجه به نوع آن میزان گنجایش ، محصولی که قرار است در آن نگهداری شود و عوامل دیگر میتواند نفاوت هایی با هم داشته باشد در ادامه این مطلب به نحوه نصب سردخانه های مختلف میپردازیم.

نصب سردخانه زیرصفر

سردخانه زیرصفر اهمیت بسیار زیادی در بسیاری از اصناف دارد. این سردخانه ها برای نگهداری محصولاتی مورد استفاده قرار میگیرند که اولا محصول برای نگهداری نیاز به منجمد شدن دارد. از طرفی محصولات قرار است برای مدتی طولانی نگهداری شود.

نصب سردخانه بالای صفر

سردخانه بالای صفر برای نگهداری محصولاتی مورد استفاده قرار میگیرند که با منجمد شدن دچار افت کیفیت میشوند و قرار نیست مدت طولانی در سردخانه باشند. شرکت فراوند در نصب این نوع از سردخانه ها نیز فعالیت دارد.

نصب سردخانه فریونی

سردخانه های فریونی که از گاز فریون به عنوان مبرد استفاده میکنند نوعی از سردخانه ها هستند. که امروزه با توجه به مزیت هایی که دارند با استقبال بسیار زیادی از طرف سرمایه گذاران رو به رو شده اند. نصب این نوع از سردخانه ها نیز از خدمات شرکت فراوند به شمار میرود.

نصب سردخانه میوه

میوه یکی از اصلی ترین محصولاتی است که استفاده بسیار زیاد در تمام دنیا دارد. کشور ما نیز با قرار گیری در رتبه ده تولید محصولات کشاورزی از اصلی ترین تولید کنندگان این محصولات میباشد. اما مکمل تولید این محصولات . تاسیس سردخانه میباشد. ساخت سردخانه صنعتی مزیت های بسیار زیادی برای تولید کنندگان و فروشندگان آن دارد. برای نصب و راخ اندازی این نوع از سردخانه ها میتوانید از خدمات ما استفاده کنید.

نصب سردخانه میوه

نصب سردخانه گوشت و مرغ

از دیگر محصولاتی که در زندگی روزمره مردم استفاده بسیار زیاد دارد. محصولاتی مانند گوشت و مرغ میباشد. این محصولات برای نگهداری نیاز بسیار زیادی به سردخانه دارند. بیشتر سردخانه هایی که در نگهداری این محصولات مورد استفاده قرار میگیرد سردخانه ها زیرصفری و تونل انجماد است.

تصب سردخانه لبنیات

محصولات لبنی با توجه به خاصیت فسادپذیری سریع . محصولاتی هستند که اگر شما در حوزه تولید آن فعال هستید یا این محصولات مواد اولیه شما را تشکیل میدهند. سردخانه رکنی اصلی در کسب و کار شما محسوب میشود. سردخانه لبنبات دارای خصوصیات خاصی است که شرکت سازنده باید این اصول را رعایت کند. تا محصولات موجو در سردخانه دچار مشکل نشوند.

نصب سردخانه لبنیات

نصب سردخانه در ایران

هر کجای ایران که هستید و قصد احداث سردخانه را دارید. میتوانید از خدمات شرکت فراوند بهره مند شوید. زیرا شرکت ما محدودیتی برای ارائه خدمات ندارد . حتی سابقه احداث و راه اندازی چندیدن سردخانه در کشور عراق و افغانستان در کارنامه شرکت فراوند دیده میشود.

نصب سردخانه در تهران

نصب سردخانه در تهران

دفتر مرکزی شرکت فراوند در استان تهران واقع شده است. به همین دلیل اگر قصد نصب سردخانه در تهران را دارید باید بدانید گروه صنعتی فراوند میتواند خدمات خود را با سرعت و کیفیت بیشتری به شما ارائه کند

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + نه =