سردخانه پرتابل

آنچه در این پست میخوانید:

سردخانه پرتابل یا متحرک :

با توجه به نوع کاربری ، سردخانه ها به دو دسته ی سردخانه پرتابل یا متحرک و سردخانه ثابت تقسیم بندی میشوند. در این بخش قصد داریم کاربرد و نوع تجهیزات سردخانه پرتابل را با هم بررسی کنیم تا در صورت نیاز به ساخت ان قیمت احتمال و مشاوره لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

سردخانه متحرک :

سردخانه متحرک که در اصطلاح تخصص پرتابل نام دارد. یکی از انواع سردخانه هاست. که بر خلاف سردخانه ثابت قابلیت جا به جا شدن دارد.و در مراکزی مورد استفاده قرار میگیرد که در آنها نیاز به جا به جایی سردخانه باشد. این سردخانه ها گاهی به وسیه انتقال دهنده متصل هستند و در مواقعی تیز این طور نیست.

ساخت سردخانه پرتابل :

ساخت سردخانه متحرک یا پرتابل در بین بخش هایی است که با استقبال زیادی  مواجه است. همان طور که میدانید این سردخانه ها برای انتقال محصولات مورد استفاده قرار میگیرند. در واقع تمام مراکزی که در آن ها نیاز به جا به جایی محصولات فاسد شدنی وجود داشته باشد به این سردخانه ها نیازمند هستند. در اختیار داشتن این نواع از سردخانه ها صرفه جویی بسیار زیادی در مصرف سرمایه مالی برای مراکز استفاده کننده دارد. زیرا هزینه ی بالای انتقال محصول برای مسافت های طولانی از بین میرئد.

سردخانه پرتابل

قیمت سردخانه متحرک

مانند دیگر سردخانه ها سردخانه ها قیمت سردخانه پرتابل نیز به عوامل گوناگونب بستگی دارد. نکیفیت تجهیزات ، برند آنها ، گنجایش سردخانه و عوامل دیگر. به همین دلیل و البته نوسانات بازار نمیتوان قیمت مشخصی برای این محصولات مشخص کرد. به همین دلیل برقراری ارتباط با مشاورین ما الزمای میباشد. لذا میتوانید با استفاده از راه های ارتباطی موجود در این وبسایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت سازنده سردخانه

با توجه به رشد چشمگیر جمعیت و لزوم تامین مواد غذایی مورد نیاز جامعه ، روند سرمایه گذاری در احداث سردخانه نیز افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل شرکت های زیادی فعالیت خود را در بخش نصب و راه اندازی سردخانه صنعتی را آغاز کرده اند.انتخاب شرکت سازنده یکی از اصلی ترین مراحل ساخت سردخانه است. زیرا میزان تجربه سازنده سردخانه تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی آن دارد. نصب و راه اندازی سردخانه پرتابل یا متحرک نیز نیاز به دانش و تجربه کافی دارد. گروه صنعتی فراوند تجربه ساخت و نصب چندین پروژه ی موفق در حوزه ساخت سردخانه پرتابل را در کارنامه دارد. برای دریافت مشاوره نصب و راه اندازی سردخانه پرتابل و انجام پروسه ی احداث آن میتوانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =