سردخانه پرتابل

آنچه در این پست میخوانید:

سردخانه پرتابل یا متحرک :

با توجه به نوع کاربری ، سردخانه ها به دو دسته ی سردخانه پرتابل یا متحرک و سردخانه ثابت تقسیم بندی میشوند. در این بخش قصد داریم کاربرد و نوع تجهیزات سردخانه پرتابل را با هم بررسی کنیم تا در صورت نیاز به ساخت ان قیمت احتمال و مشاوره لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

سردخانه متحرک :

سردخانه متحرک که در اصطلاح تخصص پرتابل نام دارد. یکی از انواع سردخانه هاست. که بر خلاف سردخانه ثابت قابلیت جا به جا شدن دارد.و در مراکزی مورد استفاده قرار میگیرد که در آنها نیاز به جا به جایی سردخانه باشد. این سردخانه ها گاهی به وسیه انتقال دهنده متصل هستند و در مواقعی تیز این طور نیست.

ساخت سردخانه پرتابل :

گروه صنعتی فراوند از جمله شرکت های پیشگام ایرانی در حوزه ساخت سردخانه است. ساخت سردخانه متحرک هم از جمله حوزه هایی ست که این شرکت در آن تخصص و تجربه چندین ساله دارد. اگر قصد ساخت سردخانه پرتابل یا متحرک را دارید میتوانید با این شرکت در ارتباط باشید و مشورت های لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید.

سردخانه پرتابل

قیمت سردخانه متحرک

مانند دیگر سردخانه ها سردخانه ها قیمت سردخانه پرتابل نیز به عوامل گوناگونب بستگی دارد. نکیفیت تجهیزات ، برند آنها ، گنجایش سردخانه و عوامل دیگر. به همین دلیل و البته نوسانات بازار نمیتوان قیمت مشخصی برای این محصولات مشخص کرد. به همین دلیل برقراری ارتباط با مشاورین ما الزمای میباشد. لذا میتوانید با استفاده از راه های ارتباطی موجود در این وبسایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =