ساخت و نصب سردخانه لبنیات

آنچه در این پست میخوانید:

سردخانه لبنیات

لبنیات جزو کلیدی ترین و پرمصرف ترین محصولاتی است که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد محصولاتی مثل شیرخام -ماست- دوغ -پنیر -کره -خامه -بستنی .از مهم‌ترین خصوصیات این محصولات خاصیت فسادپذیری آنهاست این محصولات اگر به موقع در شرایط مناسب برای نگهداری درون سردخانه قرار نگیرند به سرعت فاسد می‌شوند و از بین می‌رود. از این روسردخانه نقش مهمی در بازار فروش این محصولات ایفا می‌کندو جزو اساسی ترین بخش های واحد صنفی که در این بخش فعالیت می‌کنند قرار می‌گیرد در ادامه اطلاعاتی به صورت مختصر در اختیار شما قرار می گیرد تا اگر قصد فعالیت در این حوزه را داریم از آن استفاده کنید.

انواع سردخانه لبنیات

محصولات لبنی به دو صورت در سردخانه نگهداری می شود در سردخانه های زیر صفری در سردخانه های بالای صفری این موضوع بستگی به نیاز شما دارد که می خواهیم به چه صورت محصولات خود را ذخیره کنید به صورت منجمد شده در سردخانه زیر صفر و در غیر این صورت در سردخانه بالای صفر. لبنیات از جمله محصولاتی است که در سردخانه بالای صفر و هم زیر صفری نگهداری می‌شود اگر نیاز به نگهداری بلند مدت داشته باشیم از سردخانه زیر صفر استفاده میکنیم دمای این سردخانه ها باید بین 15- تا 17- درجه باشد. سردخانه بالای صفر نیز برای نگهداری کوتاه مدت استفاده می‌شود دمای 4 درجه داشته باشد .

 

سردخانه لبنیات

 

سردخانه شیر

یکی از کالبد ترین محصولات خوراکی محسوب می شود که فراورده های زیادی از آن به دست می‌آید. نگهداری این محصول به دو صورت منجمد شده و سرد انجام می شود. در نگهداری شیر به صورت سرد ابتدا طی فرایندی شیر را با استفاده از آب یخ و … سرد می‌شود پس ازآن طی این فرآیند در سردخانه گذاشته می‌شود تا دمای خود را حفظ کند دمای مطلوب برای نگهداری شیر معمولاً پنج درجه می باشد . برای نگهداری بلند مدت شیر از سردخانه زیر صفری استفاده می‌شود که این سردخانه ها تا 20- درجه می باشد البته برای نگهداری شیر به این روش باید غلظت آن را افزایش دهیم.

سردخانه ماست

ماست نیز یکی از محصولاتی است که مصرف زیادی دارد که به همین دلیل کارخانه جات اقدام به تولید این محصول می کنند دمای مطلوب این محصول ۵ درجه می‌باشد. مصرف بالای این محصول در کشور باعث شرکت های زیادی به تولید و عرضه این محصول رو بیاورند. با توجه به این که ماست با استفاده از شیر تولید میشود. درصد فسادپذیری بسیار بالایی دارد. به همین دلیل برای نگهداری از آن چه کوتاه مدت چه بلند مدت نیاز به نصب سردخانه دارید.

 

ساخت سردخانه لبنیات

 

سردخانه پنیر

پنیر انواع مختلفی دارد با توجه به گستردگی انواع آن نگهداری آنها نیز کار دشوار و پیچیده ای است برای نگهداری پنیر دمای سردخانه این محصول بین ۵ تا ۲۵ درجه متغیر است این موضوع بستگی به نوع محصول دارد پنیرهایی که آب بیشتری دارند در دماهای پایین‌تر نگهداری می‌شوند.

سردخانه خامه

خامه از پر مصرف ترین محصولات لبنیات در عین حال از فاسدشدنی ترین آنهاست در زمان زیادی می‌توان از آن نگهداری کرد دمای سردخانه خامه معمولاً ۵ درجه سانتی گراد می باشد در صورت نیاز به نگهداری در بلندمدت خامه آن را به صورت یخ زده در سردخانه زیر صفر نگهداری می‌کنند این سردخانه دمایی تا 30- درجه دارد

ساخت و نصب سردخانه لبنیات

با توجه به گسترش استفاده از محصولات لبنی و نیاز مبرم این محصول به نگهداری در سردخانه. ساخت و نصب این سردخانه ها با استقبال زیادی مواجه شده است. شرکت های زیادی در این حوزه فعالیت دارند. گروه صنعتی فراوند نیز با تجربه ای بیست سال آماده ی خدمت رسانی به کسانی است است که علاقه مند به سرمایه گذاری در این حوزه هستند. میتوانید با استفاده از راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید و خدمات این شرمت بهره مند شوید.

 

ساخت سردخانه لبنیات

 

مشاوره ساخت سردخانه لبنیات

از دیگر خدمات شرکت فراوند ارائه مشاوره تلفنی به سرمایه گذاران است با استفاده از شماره های تماس و یا شماره واتس اپ شرکت میتوانید با ما در ارتباط باشید و تمام مشاوره لازم برای نصب و نگهداری سردخانه لبنیات و دیگر سردخانه ها را دریافت کنید. و همچنین در صورت نیاز پیش فاکتور سردخانه در خواستی خود را دریافت کنید تا ازهزینه ساخت سردخانه مورد نیاز خود با خبر شوید.

هزینه ساخت سردخانه لبنیات

مانند دیگر سردخانه ها هزینه ساخا سردخانه لبنیات نیز به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و با توجه به این عوامل قیمت سردخانه نوسان فراوانی پیدا میکند. از طرفی با توجه هب وضع بازار قیمت تجهیزات مدام در حال تغییر است پس نمیتوان قیمتی مشخص برای سردخانه ها در نظر گرفت. اما میتوانید با ما در ارتباط باشید و پس از ارئه توضیحات درباره سردخانه مورد نیاز. در کمترین زمان ممکن از هزینه ساخت آن با خبر شویدو

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + چهار =