سردخانه بالای صفر

آنچه در این پست میخوانید:

سردخانه بالای صفر 

امروزه سردخانه ها کاربردهای فراوانی در تامین نیازهای غذایی و دارویی جامعه دارند. و در انواع مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. هر محصول با توجه خصوصیاتی که در خود دارد. به شرایط مختلفی برای نگهداری نیاز دارد. همین مورد باعث میشود. سردخانه ها در انواع مختلفی ساخته شوند و به بهره برداری برسند. یکی از انواع سردخانه ها ، سردخانه بالای صفر میباشد. که نقش پررنگی در تامین بازار مواد غذایی ایفا میکند.

سردخانه بالای صفر چبست ؟

در نگهداری بعضی از محصولات ناگزیر هستیم که آن ها را به صورت منجمد شده ذخیره کنیم اما بعضی دیگر از محصولات مانند میوه ، شیرینی ، لبنیات و گاهی محصولات پروتئینی در صورت منجمد شدن دچار افت کیفیت میشوند. برای نگهداری از این محصولات به سردخانه ای نیاز داریم که دمای بالای صفر درجه ارائه کند. به این نوع سردخانه ها سردخانه بالای صفر میگوین

سردخانه بالای صفر

کاربرد سردخانه های بالای صفر

هر محصولی که برای نگهداری آن نیاز به منجمد شدن نباشد در این سردخانه ها نگهداری میشود. البته گاهی محصولات پروتئینی مانند گوشت ، مرغ و ماهی و … نیز در این نوع از سردخانه ها نگهداری میشود. دلیل این موضوع این است که منجمد شدن باعث افت کیفیت محصولات میشود . و در نگهداری محصولات سعی میشود حد الامکان از منجمد شدن ان جلوگیری شود. به همین دلیل در صورتی که نیاز به ذخیره طولانی مدت محصولات نباشد. در سردخانه های بالای صفر نگهداری میشوند.

انواع سردخانه زیرصفری

این سردخانه ها میتوانند انواع مختلفی داشته باشند . در صورتی که به صورا ثابت و در کاخانجات مورد استفاده یگیرند. از نوع ثابت استفاده میشود . و در صورتی که نیاز به حمل و نقل محصولات باشد . این نوع سردخانه ها به شکل متحرک و قابل حمل و نقل ساخته میشوند. تا با نصب بر روی کامیون محصولات را بتوان انتقال داد.

چه کسانی به سردخانه زیرصفر نیاز دارند؟

این نوع از سردخانه ها استفاده بسیار زیادی در صنغت و دیگر حوزه ها دارند. محصولاتی که برای نگهداری نیاز به انجماد ندارند یا در صورت منجمد شدن دچار افت کیفیت میشوند در این سردخانه ها نگهداری میشوند. محصولاتی مانند انواع میوه و صیفی جات ، لبنبات ، شیرینی ، تخم مرغ و در مواقعی محصولاتی مثل گوشت ، مرغ و ماهی نیز در این سردخانه ها نگهداری میشوند. پس در صورتی که کسب و کار شما مربوط یه استفاده ، فروش یا نگهداری  این محصولات میباشد. نیاز به احداث سردخانه بالای صفر داریدو

تجهیزات 

این سردخانه ها از لحاظ تجهیزات تفاوت چندانی با سردخانه های زیر صفری ندارند . میتوانید با ورد به صفحه ی تجهیزات سردخانه ، با تجهیزات آن آشنا شوید.تفاوت های اندک آن ها در ظرفیت کمپرسور آن هاست که در سردخانه بالای صفر ظرفیت کمپرسور بیشتر است. این سردخانه ها در اختلاف فین های کویل اواپراتور نیز با یکدیگر تفاوت دارند.

نمونه ی سردخانه بالای صفر

قیمت سردخانه بالای صفر 

مانند انواع دیگر سردخانه ، هزینه سردخانه بالای صفر نیز به عوامل زیادی وابسته میباشد. و تفاوت در هر کدام از این مشخصه ها میتواند در تعیین قیمت سردخانه تاثیر زیادی داشته باشد. عواملی مانند : گنجایش ، نوع محصول ، نوع سردخانه ، محل نگهداری و … میتوانید با برقراری ارتباط با گروه صنعتی فراوند از قیمت این محصولات آگاه و در صورت نیاز مشاوره های بیشتری را دریافت کنید.

ساخت سردخانه بالای صفر

احداث سردخانه بالای صفر مانند دیگر سردخانه ها امری سود آور و از طرفی بسیار تخصصی میباشد. علاوه بر تجهیزات فنی مناسب نیاز به شرکت سازنده با کیفیت و تیم نصب و راه اندازی با کیفیت دارد. گروه صنعتی فراوند با سابقه ای بالغ بر 20 سال آماده ی خدمت رسانی به شماست با استفاده از لینک زیر میتوانید تعدادی از پروژه های انجام شده ی این شرکت را مشاهده کنید. و در صورت نیاز به مشاوره با استفاده از راه های تماس در همین صفحه با ما در تماس باشید.

ساخت ، صفر در تهران ، اصفهان ، شیراز ، کرمان و سراسر ایران

گروه صنعتی فراوند خدمات نصب و را اندازی انواع سردخانه های صنعتی را در سراسر کشور انجام میدهد.با توجه به نیاز کشور به احداث انواع سردخانه صنعتی ، میزان توجه سرمایه گذاران به این حوزه افزایش چشمگیری پیدا کرده است. گروه صنعتی فراوند با تجربه ای بالای 20 سال آماده است ، تا اگر قصد احداث سردخانه بالای صفری را دارید. در امر به شما کمک کند. این خدمات شامل هیچ محدودیتی نمشود. میتوانید با استفاده از راه های ارتباطی موجود. با ما در تماس باشید و از خدمات ما بهره مند شوید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 6 =