نگهداری و تعمیر سردخانه

آنچه در این پست میخوانید:

تعمیر و نگهداری سردخانه :

از دیگر شاخه های فعالیت گروه صنعتی فراوند به توان به فعالیت این شرکت در تعمیر سردخانه و همچنین پروسه ی نگهداری سردخانه ها اشاره کرد.احداث سردخانه امری ضروری در اقصاد هر کشورمیباشد از این رو سرمایه گذاران بسیاری را به سمت خود جلب کرده. اما با توجه هب این که سردخانه سیستمی پیچیئه با تجهیزات فنی زیاد است. لازم است پس از نصب و راه اندازی همواره فرایند سرویس و نگهداری و همچنین در صورت خرابی فرایند تعمیر بر روی آن انجام شود.

تعمیر سردخانه 

با توجه به این که سردخانه سیستمی مکانیکی ست و از جریان برق برای فعالیت استفاده میکند. ممکن از است دچار نقص فنی شود و به تعمیر احتیاج پیدا کند. با توجه به این که این کار امری تخصصی میباشد. حتما باد با شرکتی تخصصی که در امر فعالیت دارد ارتباط برقرار کنید و با مطرح کردن مشکل سردخانه از تجربیات آن ها استفاده کنید. این مشکلات گاهی ممکن است. به دلیل اخلال در مسیر انرزی و گاهی ممکن است به علت. کارکرد غلط با خرابی برخی از تجهیزات باشد. در هر صورت باید با شرکت تخصص تماس حاصل فرمایید تا در صورت نیاز به محل سردخانه اعزام شوند و به تعمیر سردخانه بپردازند. 

 

تعمیر سردخانه

سرویس و نگهداری سردخانه 

سردخانه سیستمی فنب میباشد که تجهیزات زیادی در آن فعالیت میکنند. مانند هر سیستم دیگر ، اگر یکی از این تجهیزات فعالیت درست و منظم نداشته باشد تمام سیستم دچار نقص میشود و فعالیت صحیح و منظم خود را از دست میدهد. با توجه به این که محصولات فاسدشدنی و با قیمت بالال در سردخانه ها نگهداری میشود حتما میبایست به صورت منظم توسط یک تیم یا شرکت مورد بررسی و بازبینی قرار بگیرد.

اهمیت تعمیر و نگهداری سردخانه 

همان طور که میدانید سردخانه ها محل نگهداری محصولات فاسدشدنی هستند. محصولاتی که گاهی در کوتاه ترین زمان ممکن فاسد میشوند و به کلی ارزش خود را از دست میدهند. با توجه به حجم این محصولات ضرر مالی احتمالی هم امری مهم مباشد. اما نکته مهم تر اینجاست. اگر این محصولات دچار افت کیفیت شوند و به بازار هدف نیز عرضه شوند باعث مسمومیت غذایی مصرف کنندگان میشود و عواقب جبران ناپذیری را در پی دارد. با توجه به این موارد اهمیت تعمیر و نگهداری سردخانه بسیار بالاست و باید به صورت منظم بررسی یا سرویس شود و در صورت مشخص شدن خرابی به سرعت و به شکل کاملا تخصصی ، تعمیر و رفع عیب شود.

تعمیر و نگهداری سردخانه

 

خدمات گروه صنعتی فراوند در تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه فریونی

تعمیر سردخانه آمونیاکی

تعمیر سردخانه زیرصفر

تعمیر سردخانه بالای صفر

تعمیر سردخانه میوه

تعمیر سردخانه گوشت و مرغ

تعمیر سردخانه لبنیات

تعمیر سردخانه ثابت و متحرک

مشکلات رایج سردخانه :

مشکلات کمپرسور ( کار نکردن ، خاموش شدن سریع ، کار کردن مداوم )

یخ زدگی اواپراتور

کار نکردن فن اواپراتور

مشکلات شیر برقی

مشکلات فیلتر درایر

افزایش فشار مکش

ایجاد صدای نامتعارف از سیستم سردخانه

افزایش یا کاهش دمای سردخانه از دمای تعیین شده

ااتمام شارژ موتور سردخانه

مشکلات مکش کمپرسور

هشدار با آلارم دادن مداوم سردخانه

مشکلات سیم کشی

یخ زدن محصولات

 

سرویس و نگهداری سردخانه

 

آموزش تعمیر سردخانه

سردخانه سیستمی پیچیده با اجزای بسیار زیاد است . از طرفی محل نگهداری محصولاتی فاسد شدنی که ممکن است طی چند ساعت دچار افت کیفیت شوند.پس این موضوع که بدون اطلاع به شرکت متخصص خودمان دست به کار شیم برای رفع عیب. علاوه بر این که ممکن است دچار خرابی بیشتر سیستم شود. ممکن است سلامتی خود کارفرما را نیز دچار آسیب های جدی کند. زیرا رعایت نکردن هر کدام از اصول ایمنی ممکن استو خسارات جبران ناپذیری را ایجاد کند. علاوه بر این موارد ، تعمیر سردخانه علاوه بر لزوم داشتن تجربه و تخصص به ایزار هم نیاز دارد. بدیهی است تمام مراکز این ابزار را در اختیار ندارند.

تعمیر سردخانه در تهران ، کرمان ، اصفهان  ، یزد و ….

مانند دیگر خدمات این شکت ، گروه صنعتی فرراوند محدودیتی برای ارائه سرویس تعمیر و نگهداری سردخانه در سراسر کشور ندارد. لذت هر جای کشور هستید و سردخانه تان دچار مشکلات فنی شد یا نیاز به سرویس سردخانه داشتید. میتوانید با شرکت فراوند تماس بگیرید و علاوه بر خدمات مشاوره در صورت نیاز تیم نصب به محل اعزام شده و خدمات مربوطه را به شما ارائه دهتد.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + سیزده =